1. ROLEX
  2. Rolex Koleksiyonu
  3. Rolex GMT-Master II
  4. m126719blro-0003

Rolex

GMT-Master II

Model Kasası
Oyster, 40 mm, beyaz altın
Modelin bulunma durumu
REFERANS
126719BLRO
MODEL KASASI
Oyster, 40 mm, beyaz altın
ÇERÇEVE
Çift yöne döndürülebilir 24 saat dereceli çerçeve. Mavi ve kırmızı seramikten iki renkli Cerachrom disk üzerine kalıplanmış rakamlar ve dereceler.
SU GEÇİRMEZLİK
100 metre / 330 fit su geçirmezlik
MEKANİZMA
Perpetual, mekanik, otomatik kurma, GMT fonksiyonu
KALİBRE
3285, Rolex Üretimi
GÜÇ REZERVİ
Yaklaşık 70 saat
BİLEZİK
Oyster, düz üç parçalı bağlantı
KADRAN
Gece yarısı mavisi
SERTİFİKA
Üstün Kronometre (COSC + kasaya yerleştirildikten sonra Rolex sertifikası)
Rolex GMT-Master II m126719blro-0003
24 SAATLİK DÖNDÜRÜLEBİLİR ÇERÇEVE

24 SAATLİK DÖNDÜRÜLEBİLİR ÇERÇEVE

Geleneksel akrep, yelkovan ve saniye ibresine ek olarak, GMT-Master II her 24 saatte bir kez kadranın çevresini dolaşan ok uçlu bir ibre ve çift yöne döndürülebilir 24 saat dereceli bir çerçeve içerir.

GECE YARISI MAVİSİ KADRAN

GECE YARISI MAVİSİ KADRAN

Tüm Rolex profesyonel saatler gibi GMT-Master II de Chromalight tekniği sayesinde her koşulda ve bilhassa karanlıkta olağanüstü okunabilirlik sunar. Üçgen, daire, dörtgen gibi sade formlardaki̇ geniş ibreler ve saat imleri, uzun süre ışıltı yayan fosforlu bir malzemeyle doldurulmuştur

18 kt beyaz altın

18 kt beyaz altın

Kendi özel dökümhanesini işleten Rolex, en yüksek kalitede 18 kt altın alaşımları dökebilme konusunda rakipsizdir. Eklenen gümüş, bakır, platin veya paladyum oranlarına göre farklı 18 kt altın türleri elde edilir: sarı, pembe veya beyaz. Bunlar ancak en saf metallerle oluşturulur ve altının kaliteye gösterilen büyük özenle şekillendirilmesinden önce, marka bünyesinde bulunan son teknoloji ekipmanlara sahip laboratuvarlarda titizlikle incelenir. Rolex'in mükemmelliğe bağlılığı ilk adımdan itibaren başlar.

MODELİN BULUNMA DURUMU

Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak üretim kapasitemizi sınırlamaktadır ve zaman zaman Rolex saatlerine olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır.

Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır.

Uğur Saat, dünya çapındaki Resmî Rolex Satış Noktaları ağının bir parçası olmaktan gurur duyar ve mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

İki farklı zaman dilimini aynı anda göstermek üzere tasarlanmış olan ve 1955 yılında piyasaya sürülen GMT-Master başlangıçta, dünyayı bir boydan bir boya kateden profesyonellere seferlerinde yardımcı bir gereç olması için geliştirilmiştir. Orijinal modelin mirasını sürdüren GMT-Master II, kullanım kolaylığını garanti eden yeni bir mekanizmayla 1982 yılında görücüye çıkmıştır. Emsalsiz işlevselliği, sağlamlığı ve derhâl ayırt edilebilen estetik unsurları bir araya getirişiyle, daha geniş bir dünya gezgini kitlesini kendine çekmektedir.

Rolex GMT-Master II

KOZMOPOLİT SAAT

Tüm modelleri görüntüle

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize tercih ettiğiniz irtibat şeklini bildirin, biz de size en kısa zamanda cevap verelim.

ve/veya
Mesajınız
‭Uğur Saat ‬ mağazasından Rolex'e dair pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.
İptal et

*Zorunlu alanlar

TEŞEKKÜRLER

Rolex'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Mesajınız başarıyla gönderildi.
Temsilcilerimizden biri talebinizi inceleyecek ve size en kısa sürede bir yanıt gönderecek.

Bir hata oluştu, daha sonra tekrar deneyin!

Kapat

Lütfen bekleyiniz
mesajınız gönderiliyor


Mesajınız gönderilmiştir.
En kısa zamanda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
Mesajınız gönderilirken hata oluştu!
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.