BVLGARI ALÜMİNYUM SAAT KOLEKSİYONU
Lüks spor saat fikrini yeniden keşfeden kült bir saat olan Bvlgari Aluminium, alışılmamış malzemeleri ve cesur tasarımıyla mevcut saatçilik kurallarından öne çıkıyor. Alüminyum ve silikonun ikonik kombinasyonunu içeren olağanüstü şaheser, Bulgari'nin İtalyan sportif duyarlılığını modern zarafetle harmanlıyor.
YARIŞ PİSTİNDEN BİLEKLERE
Oyun dünyasının en ikonik sürüş simülatörüyle güçlerini birleştiren Bulgari, iki muhteşem tasarım sunuyor. Bilek için: Bvlgari Aluminium Gran Turismo Special Edition, oyun fenomeninin dinamik boyutuyla ikonik saatin çarpıcı bir şekilde yeniden yorumlanması. Yarış pisti için: Tam ölçekli Bvlgari Aluminium Vision GT konsept otomobili, Gran Turismo oyununda yarışmak için tasarlanmış muhteşem bir hiper otomobil.

Referans Kodu : 103893

MAÇ PUANI
Kendi başına bir ligde olan Bvlgari Alüminyum Match Point saati, tenis tutkunlarına ve sportif yaşam tarzını seven herkese adanmış Sınırlı Üretim bir üründür. Yeşil silikon çerçevesi ve bileziğiyle tanınan, tenis kortunda ve dışında kullanıma uygun olan saat, Velcro® kayışı ve sol kurma kolu sayesinde bilekte maksimum konfor sağlıyor.

Referans Kodu : 103854

YENİ BİR KRONOGRAF
Şık bir takım elbiseyle veya gündelik bir kıyafetle eşit derecede şık görünmek üzere tasarlanan klasik siyah beyaz Bvlgari Alüminyum saatin artık tamamen siyah versiyonu da mevcut. Yeni bir kronograf hareketinin yanı sıra 41 mm'lik bir kasaya sahip yeni versiyon, çığır açan saatin olağanüstü tasarımını, ikonik durumunu ve cesur, sıra dışı estetiğini yeniden doğruluyor.

Referans Kodu : 103868

RAHAT SEYAHAT
Modern ve grafiksel orijinal modelin değerli mirasçısı olan yeni Bvlgari Alüminyum GMT saati, kimliğinin temelini oluşturan alüminyum kasa, mavi çerçeve ve kauçuk kayış gibi temel nitelikleri korudu. Bununla birlikte, doğal olarak seyahat etme zevkinden kaynaklanan yolculuk tutkusunu aktarması için ona ek, çağdaş bir işlev daha verilmiştir: 24 zaman dilimini geçmek.

Referans Kodu : 103554

Referans Kodu : 103382

Ürün Başarıyla Sepetinize Eklenmiştir
Whatsapp