BVLGARI Serpenti
EN İYİ BVLGARI SERPENTI SAATİ: BVLGARI'NİN YILAN SAATLERİNİN TAM İNCELEMESİ
BVLGARI Serpenti saatlerinin inkâr edilemez baştan çıkarıcı cazibesini yaşayın.
İKONİK BVLGARI SERPENTI SAATLER

Yılan sessizce hareket eder ve avını yakalamadan önce gizliliği kullanır. Bulgari Serpenti saatleri ise tam tersidir. Asla fark edilmeyecek ve muhteşemden başka bir şey olmayan cesur bir koleksiyon. Pırlanta Kadranlı Bulgari Serpenti Tubogas 35mm Bayan Saat modeli #101910 gibi sanatsal bir şaheser yaratan Haute Joaillerie ve Haute Horologie'nin birleşimidir.

Referans Kodu : 103648

Bu Koleksiyonun Arkasındaki İlham

Yaratılış'tan eski Mısır büyüsüne, voodoo'ya, kukuleta'ya, pagan ritüellerine ve Kızılderili kültürüne doğru ilerleyen yılan, her zaman mevcuttur. Derisini değiştiren bir yılanın misali tarihin uğurlu bir döneminde, değişim, yenilenme, yeniden doğuş döneminde buluyoruz kendimizi. Yılan folklorda, mitolojide ve dinde ikonik bir rol oynamıştır. Aslında İncil'deki referanslar yılanın büyünün ilk ustası olduğunu göstermektedir. BVLGARI'nin bu yaratığı Serpenti saat, mücevher ve aksesuar koleksiyonunun sembolü olarak seçmesi şaşırtıcı değil. Gerçekten ve muhteşem bir şekilde hem büyüleyici hem de baştan çıkarıcıdır.

Referans Kodu : 101910

BVLGARI'DEN BAŞTAN ÇIKARICI SERPENTI SAATLERİ

BVLGARI Serpenti saatini nasıl takarsınız?

Bileğinize rahatça dolanır ve gören herkesi büyüler. İmza niteliğindeki pembe safir kabaşondan yılan şeklindeki kadrana kadar Bulgari'nin Serpenti koleksiyonu, en başından beri evrende ayrılmaz bir rol oynayan ve burada hepimizden daha uzun süre var olabilecek yılanın ikonik itibarını simgeliyor.

Referans Kodu : 101815

Bu Koleksiyondaki En Son Seri: BVLGARI SERPENTI SEDUTTORI

Koleksiyona en son eklenenlerden biri de Serpenti Seduttori isimli seri. Bu seri, öncüllerinden birçok tanıdık unsuru taşıyor ve daha yılan derisi görünümüne sahip, daha sürüngen görünümlü yeni bir bilezik tasarımıyla bu koleksiyona yeni bir soluk getiriyor. Önceki serideki bileziklerde genellikle 1,5x veya daha fazla sarmal, nervürlü ve bileğe doğru kıvrılan bilezik bulunurken, Serpenti Seduttori saatlerinde yılan derisindeki pullara benzeyen bir bilezik bulunuyordu.

Referans Kodu : 103671

Bir Femme Fatale gibi Serpenti saatinin veya bileziğinin kimseye hesap vermesine gerek yok. Yılan soğukkanlıdır ve tıpkı soğukkanlı sürüngenler gibi Serpenti saatleri de esir almaz.
Ürün Başarıyla Sepetinize Eklenmiştir
Whatsapp