MEISTERSTÜCK'ÜN 100 YILI

Montblanc Meisterstück'ün 100. Yılını kutluyor.

Montblanc, ikonik yazı aracının yıldönümünü ünlü yönetmen Wes Anderson ile yaptığı işbirliğiyle kutluyor. Film yapımcısı tarafından yazılan ve yönetilen kampanyayı ve kısa filmi keşfedin.

100 Years of MEISTERSTÜCK Kısa Filmini İzlemek İçin Tıklayınız

İnce Detaylar
Meisterstück deri koleksiyonu, yazı zanaatına bir saygı duruşu niteliğindedir. Karmaşık bir şekilde tasarlanan kayışlar, her zaman yazmaya hazır olmayı hatırlatan uç şeklindeki detaylarla tamamlanmıştır.
CÜRETKAR GELENEK
Koleksiyon, Wes Anderson'ın pek çok çalışmasında yer alan canlı ve çarpıcı bir renk olan koyu İngiliz yeşili ile hazırlandı. Masanız nerede olursa olsun, en cesur fikirler için cesur bir renk.
YAKINDAN BAK
Her bir parça, koleksiyona derinlik ve doku katmak için elle uygulanan Sfumato efekti ile zanaat ve hassasiyetle oluşturulmuştur. Wes Anderson'ın en iyi işlerinde olduğu gibi, bir şeye yakından baktığınızda çok daha fazlasını bulabilirsiniz.
El yazısında yadsınamaz bir keyif ve onu her zaman saygı duyulacak bir eylem haline getiren paha biçilmez bir değer vardır. Meisterstück'ü kutlarken, onun zanaatkârlığının yanı sıra yeni gerçeklikler yaratmak, tarihe damga vurmak ve fikirleri hayata geçirmek için kullanılan bir araç olarak rolünü de kabul ediyoruz.
Ürün Başarıyla Sepetinize Eklenmiştir
Whatsapp