Montblanc Writers

Referans Kodu : 127174
₺ 44.316,65

Montblanc, 2021'de vizyon sahibi Enzo Ferrari'ye saygılarını sunar: hem motor yarışı sürücüsü hem de girişimci, efsanevi Scuderia Ferrari'yi kurdu ve adı üstün kalite ve hız tutkusu ile eş anlamlı hale gelen küresel bir otomotiv imparatorluğu kurdu.


Değerli kırmızı reçineden yapılan bu baskı, Enzo Ferrari'nin motor yarışlarına olan tutkusunun başlangıcını simgeliyor. Rengi, yıllar boyunca çeşitli ikonik kırmızı tonları temsil eden özel bir kırmızı renk olan ve ilk olarak Scuderia Ferrari'nin 70. doğum gününü kutlamak için geliştirilen "Rosso 70 Anni"den esinlenmiştir. Şapkanın üst kısmı, sarı bir yüzey üzerinde metal bir ızgaraya gömülü bir Montblanc amblemi ile taçlandırılmış ve Ferrari'nin doğum yeri Modena İtalya'ya saygı duruşunda bulunulmuştur.
 

Taşıdığı zamansızlık ve kalite duygusu ile Montblanc ile aynı değerleri simgeleyen M by Marc Newson dolma kalem, yenilikçi, lüks ve fonksiyonel formuyla Montblanc’ın genç, dinamik ve modern yüzünü temsil ediyor. Ferrari arabalarının ünlü amblemi olan şahlanan at, kapağın arkasında tasvir edilmiştir. Metal klips, Enzo'nun ünlü bir sözü ile süslenmiştir: "Tutkuyu tarif edemezsin, sadece onu yaşayabilirsin." Koni, Enzo Ferrari'nin erken kariyerinde iki önemli tarihi gösterir.

Ürün Başarıyla Sepetinize Eklenmiştir
Whatsapp