Yüksek teknoloji, kaliteli çelik, üst düzey mühendislik ve mükemmel el işçiliğinden doğan Rolex marka saatlerinizi güvenle teslim edebileceğiniz Rolex Servis Merkezimiz, Ankara Maidan AVM’de yer almaktadır.
Rolex ve Tudor marka saatlerinizin bakım ve onarımını gerçekleştirmek üzere Ankara Maidan AVM’de bulunan servisimiz, Rolex tarafından tam olarak yetkilendirilmiştir. Servisimizin ve teknik ekibimizin hizmet kalitesi Rolex yetkilileri tarafından düzenli aralıklarla denetime tabi tutulmaktadır.
İstisnasız tüm Rolex modelleri için teknisyenlerimiz, düzenli aralıklarla gerçekleştirilen yüz yüze ve online eğitimlere katılarak bilgi ve becerilerini sürekli güncel tutmaktadır. Böylelikle her biri eşsiz değerdeki saatleriniz, en güncel bakım ve onarım teknikleriyle atölyemizdeki yerini almaktadır.
Servisimize onarım için gelen her saatin ilk olarak mekanizma teknik değerleri ölçülür. Bu ölçümden sonra kasa, bileklik, cam gibi görsel parçaların kondisyonları tespit edilerek siz değerli müşterilerimize saatiniz için yapılması gereken işlemler hakkında detaylı bilgi verilerek yazılı teklif sunulur. Bakım veya onarım için servisimize gelen saatlerinizin, öncelikle mekanizması parçalara ayrılır ve detaylı bir incelemeye tabi tutulur. Bu inceleme sonucunda aşınan çark ya da çarklar, vidalar, yay ve conta gibi parçaların değişimleri ücretsiz olarak yapılır.
Saatinizin dış yüzeyinde yıllar içerisinde oluşan çizikler ise polisaj olarak adlandırılan özel bir yöntemle giderilmektedir. Polisaj sırasında saat kasası ve bileklik, karakteristik yapısını ve kalitesini kaybetmeden ilk günkü parlaklığına kavuşmaktadır. Düşme veya çarpma sonucu saat kasası ve kordonunda oluşabilecek derin göçükler ise Rolex’in Cenevre servisinde de uygulanan lazer dolgu tekniği ile onarılmaktadır.
Dolgu işlemi, yüksek teknolojili cihazlarla Rolex tarafından temin edilen metal parçaların eritilmesi ile gerçekleşmektedir. Eritilen parçalar ana yüzeyle bütünleşmesinin ardından parlatılmakta, yapılan onarımın gözle görülmesi neredeyse imkânsız hale gelerek saatleriniz detaylı ve zahmetli bir işçiliğin ardından ilk günkü görünümüne kavuşmaktadır. Mekanizma ve dış yüzeyin kusursuz bir hale gelmesinin hemen ardından son testleri yapılan saatleriniz on beş iş günü içerisinde tarafınıza iki yıl geçerliliğe sahip uluslararası yeşil garanti sertifikası ile teslim edilmektedir.
Servisimizde ayrıca deri ve metal bileklik parçaları bulunmakla birlikte herhangi bir yetkili satıcıdan almış olduğunuz ve garanti süresini aşmamış saatlerinizin için de destek alabilme imkanına sahipsiniz. Uğur Saat ailesi olarak Rolex kalitesini nesiller boyu yaşamanız adına saatlerinizi yedi-sekiz yılda bir servisimize bakım için bırakmanızı tavsiye etmekteyiz. Zira hiçbir sorun görünmese dahi nem ve sıcaklık saat mekanizması içerisindeki özel yağların zaman içerisinde işlevlerini kaybetmesine neden olmakla birlikte saati dış etkenlerden koruyan ve su almasını engelleyen contalar da işlevlerini kaybedebilmektedir.
Saatlerinizi oluşabilecek daha büyük sorunlardan korumak adına siz değerli müşterilerimizi rutin bakımlar konusunda bilgi almak üzere servisimize bekleriz.
Rolex Servis Merkezimiz için linki tıklayınız

https://ugursaat.com.tr/rolex-servis-merkezi

Her türlü sorunuzda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Başarıyla Sepetinize Eklenmiştir
Whatsapp