Rolex Explorer II Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik M226570-0002

Modellerin bulunma durumu
REFERANS
226570
MODEL KASASI
Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik
ÇERÇEVE
Sabit, 24 saat dereceli
SU GEÇİRMEZLİK
100 metreye dek su geçirmezlik
MEKANİZMA
Perpetual, mekanik, otomatik kurma, GMT fonksiyonu
KALİBRE
3285, Rolex Üretimi
GÜÇ REZERVİ
Yaklaşık 70 saat
BİLEZİK
Oyster, üç parçalı masif bağlantılar
KADRAN
Siyah
SERTİFİKA
Üstün Kronometre (COSC + kasaya yerleştirildikten sonra Rolex sertifikası)
Rolex Explorer II in Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik M226570-0002 at Uğur Saat
Rolex Explorer II in Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik M226570-0002 at Uğur Saat

SİYAH KADRAN

Explorer II modelinin tarih göstergesi, turuncu renkte ilave 24 saat ibresi ve 24 saat dereceli sabit çerçevesi, gündüzü geceden ayırt etmeyi sağlar. Explorer II, mağara, yanardağ ve kutup kâşiflerinin tercih ettiği saat olmuştur. Saat imleri ve ibreleri, uzun ömürlü mavi ışıma ile yüksek seviyede okunurluk sağlayan Chromalight tekniğini kullanır.
Rolex Explorer II in Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik M226570-0002 at Uğur Saat

24 SAATLİK ÇERÇEVE

Explorer II ilave bir 24 saatlik göstergeyle donatılmıştır. Özel bir ibre, kadran etrafındaki turunu 12 saat yerine 24 saatte gerçekleştirir ve 24 saat dereceleri olan sabit bir çerçeveye işaret eder. Bu fonksiyon sayesinde kullanıcı, gündüz ve gece saatlerini rahatlıkla ayırt edebilir. Bu, mağaraların derinliklerinde veya yaz aylarında kutup bölgelerinde, karanlığın hüküm sürdüğü veya güneşin asla batmadığı ortamlarda maceraya atılanlar için hayati bir özelliktir.
Rolex Explorer II in Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik M226570-0002 at Uğur Saat

OYSTERSTEEL ÇELİK

Rolex, çelik saat kasaları için Oystersteel çelik kullanır. Marka tarafından özel olarak geliştirilen Oystersteel çelik, korozyona karşı maksimum direncin çok önemli olduğu yüksek teknoloji, havacılık-uzay ve kimya endüstrilerinde kullanılan bir alaşım olan 904L çelik grubuna dâhildir. Oystersteel çelik son derece dayanıklıdır, polisaj yapıldığında olağanüstü bir parlaklığa kavuşur ve en zorlu şartlarda bile güzelliğini korur.
Rolex Explorer II in Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik M226570-0002 at Uğur Saat

MODELLERİN BULUNMA DURUMU

Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak Rolex’in üretim kapasitesini sınırlamaktadır ve zaman zaman Rolex saatlerine olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır.
Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır.

Uğur Saat, dünya çapındaki Resmî Rolex Satış Noktaları ağının bir parçası olmaktan gurur duyar ve mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

SAATİNİZİN AYARLANMASI EXPLORER II
Mükemmeliyet ve güvenilirlikle eş anlamlı Rolex saatler, her gün kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve modele bağlı olarak, çok çeşitli spor aktiviteleri ve diğer aktivitelere mükemmel şekilde uygundur. Sürekliliğe yönelik tasarıma sahip olan bu saatler, kendine özgü ve zamanı aşan estetik unsurlarıyla tanımlanır. Oyster Perpetual Explorer II, gezegenin en uç köşeleri için ideal saattir. Videoyu izleyerek saatin özelliklerini ve saat, çift zaman dilimi veya 24 saat formatındaki saat ayarlarını öğrenin.
Rolex’i ve keşfi her daim birbirine bağlayan ayrıcalıklı ilişki, Explorer modellerinde vücut bulur. Her zaman daha yüksek hassasiyet, sağlamlık ve güvenilirlik arayışında olan Rolex, 1920'li yılların sonlarından beri saatlerini gerçek yaşam koşulları altında kanıtlamak için dünyayı bir deney sahası olarak kullanmaktadır.
Rolex Explorer II in Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik M226570-0002 at Uğur Saat

ZİRVELERİN ÇAĞRISI Explorer

Tüm modelleri görüntüle
BİZE ULAŞIN

Lütfen bize tercih ettiğiniz irtibat şeklini bildirin, biz de size en kısa zamanda cevap verelim.

ve/veya
Mesajınız
* Okudum ve kabul ediyorum Hüküm ve koşullar ve gizlilik politikası
Uğur Saat mağazasından Rolex'e dair pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.
İptal Et

*Zorunlu alanlar