Rolex GMT-Master II Oyster, 40 mm, Oystersteel çelik M126720VTNR-0001

Modellerin bulunma durumu
REFERANS
126720VTNR
MODEL KASASI
Oyster, 40 mm, Oystersteel çelik
ÇERÇEVE
Çift yöne döndürülebilir 24 saat dereceli çerçeve. Yeşil ve siyah seramikten iki renkli Cerachrom disk üzerine kalıplanmış rakamlar ve dereceler
SU GEÇİRMEZLİK
100 metreye dek su geçirmezlik
MEKANİZMA
Perpetual, mekanik, otomatik kurma, GMT fonksiyonu
KALİBRE
3285, Rolex Üretimi
GÜÇ REZERVİ
Yaklaşık 70 saat
BİLEZİK
Oyster, üç parçalı masif bağlantılar
KADRAN
Siyah
SERTİFİKA
Üstün Kronometre (COSC + kasaya yerleştirildikten sonra Rolex sertifikası)
Rolex GMT-Master II in Oyster, 40 mm, Oystersteel çelik M126720VTNR-0001 at Uğur Saat
Rolex GMT-Master II in Oyster, 40 mm, Oystersteel çelik M126720VTNR-0001 at Uğur Saat

SİYAH KADRAN

Tüm Rolex profesyonel saatler gibi GMT-Master II de Chromalight tekniği sayesinde her koşulda ve bilhassa karanlıkta olağanüstü okunabilirlik sunar. Üçgen, daire, dörtgen gibi sade formlardaki· geniş ibreler ve saat imleri, uzun süre ışıltı yayan fosforlu bir malzemeyle doldurulmuştur Saatin bu yeni versiyonunda kurma kolu ve kurma kolu koruması, saat kasasının solunda yer alıyor. Tarih penceresi ve Cyclops lens, saat 9 konumunda karşımıza çıkıyorlar.
Rolex GMT-Master II in Oyster, 40 mm, Oystersteel çelik M126720VTNR-0001 at Uğur Saat

24 SAATLİK DÖNDÜRÜLEBİLİR ÇERÇEVE

Geleneksel akrep, yelkovan ve saniye ibresine ek olarak, GMT-Master II her 24 saatte bir kez kadranın çevresini dolaşan ok uçlu bir ibre ve çift yöne döndürülebilir 24 saat dereceli bir çerçeveye sahiptir. Farklı renkteki 24 saat ibresi, birinci zaman dilimine ayarlanarak referans saati, yani “evdeki” saati gösterir. Bu zaman dilimi çerçeve üzerindeki derecelere göre okunur. Gezginin yerel saati, kurma kolu aracılığıyla çalıştırılan ustalıkla tasarlanmış bir mekanizma sayesinde saatten saate “atlayarak” kolaylıkla kurulabilir: Akrep ileriye veya geriye doğru hareket ettirilerek, yelkovan ve saniye ibresinden bağımsız olarak ayarlanabilir. Böylece gezginlerin yeni saat dilimlerini, zamanlama hassasiyetlerini etkilemeden ayarlamalarını sağlar. Ceracrom çerçeve diski, orijinal bir renk kombinasyonuna sahiptir: siyah ve bu modele mahsus olan özel bir yeşil.
Rolex GMT-Master II in Oyster, 40 mm, Oystersteel çelik M126720VTNR-0001 at Uğur Saat

OYSTERSTEEL ÇELİK

Rolex, çelik saat kasaları için Oystersteel çelik kullanır. Marka tarafından özel olarak geliştirilen Oystersteel çelik, korozyona karşı maksimum direncin çok önemli olduğu yüksek teknoloji, havacılık-uzay ve kimya endüstrilerinde kullanılan bir alaşım olan 904L çelik grubuna dâhildir. Oystersteel çelik son derece dayanıklıdır, polisaj yapıldığında olağanüstü bir parlaklığa kavuşur ve en zorlu şartlarda bile güzelliğini korur.
Rolex GMT-Master II in Oyster, 40 mm, Oystersteel çelik M126720VTNR-0001 at Uğur Saat

MODELLERİN BULUNMA DURUMU

Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak Rolex’in üretim kapasitesini sınırlamaktadır ve zaman zaman Rolex saatlerine olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır.
Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır.

Uğur Saat, dünya çapındaki Resmî Rolex Satış Noktaları ağının bir parçası olmaktan gurur duyar ve mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

SAATİNİZİN AYARLANMASI GMT-MASTER II
Mükemmeliyet ve güvenilirlikle eş anlamlı Rolex saatler, her gün kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve modele bağlı olarak, çok çeşitli spor aktiviteleri ve diğer aktivitelere mükemmel şekilde uygundur. Sürekliliğe yönelik tasarıma sahip olan bu saatler, kendine özgü ve zamanı aşan estetik unsurlarıyla tanımlanır. Oyster Perpetual GMT-Master II, gezegeni boydan boya katetmek için ideal saattir. Videoyu izleyerek saatin özelliklerini ve saat ve çift zaman dilimi ayarlarını öğrenin.
GMT-Master, gökyüzü maceraları için yaratılmıştır. Bugün gezginlerin tercihi olan saat, farklı zaman dilimlerindeki insanları birbirine bağlar. Rolex, Oyster Perpetual GMT-Master II’nin yeni ve beklenmedik bir versiyonunu sunuyor. Bu saatte kurma kolu ve kurma kolu koruması, saat kasasının solunda yer alıyor. Bu değişiklik, mekanizma ve Üstün Kronometre sertifikası ile ilgili çeşitli teknik düzenlemeleri gerektirmiştir; sertifikalandırma ve bazı nihai testler için protokolün uyarlanması gerekmiştir. Tarih penceresi ve Cyclops lensin de yeri değişiyor ve saat 9 konumunda karşımıza çıkıyorlar.
Rolex GMT-Master II in Oyster, 40 mm, Oystersteel çelik M126720VTNR-0001 at Uğur Saat

KOZMOPOLİT SAAT GMT-Master II

Tüm modelleri görüntüle
BİZE ULAŞIN

Lütfen bize tercih ettiğiniz irtibat şeklini bildirin, biz de size en kısa zamanda cevap verelim.

ve/veya
Mesajınız
* Okudum ve kabul ediyorum Hüküm ve koşullar ve gizlilik politikası
Uğur Saat mağazasından Rolex'e dair pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.
İptal Et

*Zorunlu alanlar