Rolex Sky‑Dweller Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik ve sarı altın M336933-0001

Modellerin bulunma durumu
REFERANS
336933
MODEL KASASI
Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik ve sarı altın
ÇERÇEVE
Çift yönlü döndürülebilir yivli Rolex Ring Command
SU GEÇİRMEZLİK
100 metreye dek su geçirmezlik
MEKANİZMA
Perpetual, mekanik, otomatik kurma, çift zaman dilimi, yıllık takvim
KALİBRE
9002, Rolex üretimi
GÜÇ REZERVİ
Yaklaşık 72 saat
BİLEZİK
Oyster, üç parçalı masif bağlantılar
KADRAN
Şampanya rengi
SERTİFİKA
Üstün Kronometre (COSC + kasaya yerleştirildikten sonra Rolex sertifikası)
Rolex Sky‑Dweller in Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik ve sarı altın M336933-0001 at Uğur Saat
Rolex Sky‑Dweller in Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik ve sarı altın M336933-0001 at Uğur Saat

ŞAMPANYA RENGİ KADRAN

Kadran üzerindeki ters çevrilmiş kırmızı sabit bir üçgen, merkezi kaydırılmış 24 saatlik bir diskte referans saati, yani seyahat edenlerin evindeki veya günlük çalışma yerindeki saati işaret eder. Bu 24 saatlik gösterge, diğer zaman dilimindeki gündüz ve gece saatlerinin ilk bakışta kolaylıkla ayırt edilmesini sağlar. Kadranlar artık, dört köşeli indeks saat imleri ve daha uzun ibrelerin yanı sıra, uzun ömürlü parlaklık sağlayan Chromalight tekniğine sahiptir ve tüm bu yenilikler okunurluğu kolaylaştırır. Saros yıllık takviminin çarpıcı bir özelliği, kadranın etrafındaki 12 pencereden birindeki koyu kırmızı dörtgenin, içinde bulunulan ayı göstermesidir. Bu usta mekanizma, 30 günlük bir ayın sonunda tarihi ayarlamak için artık endişelenmesine gerek kalmayan saat kullanıcısının hayatını sadeleştirir. Yıllık takvim yıl boyunca doğru tarihi gösterir. Yalnızca 1 Mart’ta bir defa ayarlamak gerekir (şubat ayı 28 veya 29 gün çektiği için). Tarih yerel saate bağlıdır ve gezginin yerel saat dilimine göre otomatik olarak değişir.
Rolex Sky‑Dweller in Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik ve sarı altın M336933-0001 at Uğur Saat

YİVLİ ÇERÇEVE

Rolex’in yivli çerçevesi diğerlerinden farklıdır. Başlangıçta Oyster çerçeve yivinin işlevsel bir amacı vardı: Saatin su geçirmez olması için çerçevenin kasaya vidalanmasını sağlamak. Dolayısıyla bu yiv, özel Rolex aletleri kullanılarak aynı amaçla kasaya vidalanan, kasa kapağındaki yivle aynıydı. Yiv zamanla estetik bir unsura dönüştü ve Rolex’in özgün imzası hâline geldi. Yalnızca altından yapılan yivli çerçeve bugün bir seçkinlik işaretidir. Sky-Dweller, döner çerçeve, kurma kolu ve mekanizma arasında bulunan bir etkileşim mekanizması olan ve kullanıcıya saatin fonksiyonlarını tek tek seçmesini ve kolaylıkla, hızlı ve güvenli şekilde ayarlamasını sağlayan Ring Command sistemine sahiptir.
Rolex Sky‑Dweller in Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik ve sarı altın M336933-0001 at Uğur Saat

SARI ROLESOR

Parlaklığı ve asaletiyle göz dolduran altın. Dayanıklılığı ve güvenilirliği artıran çelik. En iyi özelliklerini uyumlu bir şekilde birleştiren iki madde. Rolex'e özgün Rolesor, 1930'ların başlarından beri Rolex modellerinde yer almaktadır ve 1933 yılında ticari marka olarak tescillenmiştir. Oyster koleksiyonunun göze çarpan temel ögelerinden biridir.
Rolex Sky‑Dweller in Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik ve sarı altın M336933-0001 at Uğur Saat

MODELLERİN BULUNMA DURUMU

Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak Rolex’in üretim kapasitesini sınırlamaktadır ve zaman zaman Rolex saatlerine olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır.
Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır.

Uğur Saat, dünya çapındaki Resmî Rolex Satış Noktaları ağının bir parçası olmaktan gurur duyar ve mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

Çift zaman dilimi ve yılık takvimiyle Sky-Dweller gezginler için zarif ve güvenilir bir yol arkadaşıdır. Seri, Rolex için en küçük detaylarda dahi mükemmelliğin ne denli önemli olduğunu kanıtlayan çok sayıda iyileştirmeyle güncellenmiştir. Seriye yeni katılan versiyonlarda estetik yönden gelişmeler sunulmuştur. Saat ayrıca Rolex teknolojisindeki son ilerlemelerle donatılmış bir mekanizmayla teknik bakımdan da geliştirilmiştir.
Rolex Sky‑Dweller in Oyster, 42 mm, Oystersteel çelik ve sarı altın M336933-0001 at Uğur Saat

NİHAİ OLAN VE ÖTESİ Sky‑Dweller

Tüm modelleri görüntüle
BİZE ULAŞIN

Lütfen bize tercih ettiğiniz irtibat şeklini bildirin, biz de size en kısa zamanda cevap verelim.

ve/veya
Mesajınız
* Okudum ve kabul ediyorum Hüküm ve koşullar ve gizlilik politikası
Uğur Saat mağazasından Rolex'e dair pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.
İptal Et

*Zorunlu alanlar