Rolex Yacht-Master II Oyster, 44 mm, Oystersteel çelik M116680-0002

Modellerin bulunma durumu
REFERANS
116680
MODEL KASASI
Oyster, 44 mm, Oystersteel çelik
ÇERÇEVE
Çift yönlü döndürülebilir Ring Command çerçeve. Mavi Cerachrom seramik disk üzerine kalıplanmış rakamlar ve harfler
SU GEÇİRMEZLİK
100 metreye dek su geçirmezlik
MEKANİZMA
"Perpetual, mekanik, otomatik kurma, ""regatta"" kronograf"
KALİBRE
4161, Rolex Üretimi
GÜÇ REZERVİ
Yaklaşık 72 saat
BİLEZİK
Oyster, üç parçalı masif bağlantılar
KADRAN
Beyaz
SERTİFİKA
Üstün Kronometre (COSC + kasaya yerleştirildikten sonra Rolex sertifikası)
Rolex Yacht-Master II in Oyster, 44 mm, Oystersteel çelik M116680-0002 at Uğur Saat
Rolex Yacht-Master II in Oyster, 44 mm, Oystersteel çelik M116680-0002 at Uğur Saat

BEYAZ KADRAN

Yacht-Master II, yeni bir kadranla ve Rolex profesyonel modellerine özgü yeni ibrelerle donatılmıştır; böylelikle okunurluğu artırılmış ve estetik cazibesi vurgulanmıştır. Saatin daha rahat okunabilmesi için, kadran üzerinde saat 12 konumunda üçgen bir saat imi ve saat 6 konumunda dört köşeli bir saat imi yer almaktadır. Üzerindeki parlak disk sayesinde akrep, yelkovvean rahatlıkla ayırt edilebilir. Yacht-Master II modelinin geri sayımı 1 ila 10 dakika arasında bir süre için programlanabilir. Sıfırlveığında önceki ayara geri dönmesi için, program mekanizma tarafından hafızaya alınır. Geri sayım lanse edildiğinde, resmî yarış geri sayımına uyması için anında senkronize edilebilir.
Rolex Yacht-Master II in Oyster, 44 mm, Oystersteel çelik M116680-0002 at Uğur Saat

RING COMMVE ÇERÇEVE

Rolex, çerçevenin amacını ve işlevini yeniden tanımlayarak mükemmelliğe ulaşmıştır. Çerçeveler genellikle dâhilî mekanizmadan bağımsız olarak çalışır, ancak Yacht-Master II regatta kronografının Ring Commve çerçevesi dâhilî mekanizmayla iş birliği hâlindedir. Mekanizmaya bağlı mekanik bir bileşen olarak çerçeve, tam anlamıyla programlanabilir geri sayım anahtarı olarak hareket ederek, yarış başlama anına ayarlanabilir ve senkronize edilebilir. Karmaşık tasarımına rağmen basit kullanımıyla, işlevsel anlamda harikalar yaratır.
Rolex Yacht-Master II in Oyster, 44 mm, Oystersteel çelik M116680-0002 at Uğur Saat

OYSTERSTEEL ÇELİK

Rolex, çelik saat kasaları için Oystersteel çelik kullanır. Marka tarafından özel olarak geliştirilen Oystersteel çelik, korozyona karşı maksimum direncin çok önemli olduğu yüksek teknoloji, havacılık-uzay ve kimya endüstrilerinde kullanılan bir alaşım olan 904L çelik grubuna dâhildir. Oystersteel çelik son derece dayanıklıdır, polisaj yapıldığında olağanüstü bir parlaklığa kavuşur ve en zorlu şartlarda bile güzelliğini korur.
Rolex Yacht-Master II in Oyster, 44 mm, Oystersteel çelik M116680-0002 at Uğur Saat

MODELLERİN BULUNMA DURUMU

Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak Rolex’in üretim kapasitesini sınırlamaktadır ve zaman zaman Rolex saatlerine olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır.
Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır.

Uğur Saat, dünya çapındaki Resmî Rolex Satış Noktaları ağının bir parçası olmaktan gurur duyar ve mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

SAATİNİZİN AYARLANMASI YACHT-MASTER II
Mükemmeliyet ve güvenilirlikle eş anlamlı Rolex saatler, her gün kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve modele bağlı olarak, çok çeşitli spor aktiviteleri ve diğer aktivitelere mükemmel şekilde uygundur. Sürekliliğe yönelik tasarıma sahip olan bu saatler, kendine özgü ve zamanı aşan estetik unsurlarıyla tanımlanır. Oyster Perpetual Yacht-Master II, benzeri olmayan bir regatta kronografıdır. Videoyu izleyerek saatin özelliklerini, zaman ayarını ve muhteşem bir yarış startı için özel geri sayım işlevinin nasıl kullanılacağını öğrenin.
Denizin yüzeyinde parlayan yeni bir mücevher: Yacht-Master 42 ilk defa sarı altın versiyonla sunuluyor; hiçbir koşulda rotasını değiştirmeyen simgeleşmiş yatçılık saatine yaratıcı ve orijinal bir dokunuş. Rolex, Oyster Perpetual Yacht-Master 42’nin yeni bir versiyonunu sunuyor. Bugüne kadar yalnızca 18 kt beyaz altın versiyonuyla sunulan denizlerin saati artık 18 kt sarı altın versiyonuyla da mevcut. Yeni versiyon, tıpkı orijinal model gibi çift yöne döndürülebilir çerçeve ve kabartma derecelere sahip Cerachrom diskin yanı sıra yenilikçi Oysterflex bileziğe sahiptir ve optimize edilmiş Chromalight tekniğinden faydalanır. Saat imleri ve ibreler, daha uzun süreli yoğun ışıma sağlayan Rolex’e özgü yeni bir parlak malzemeyle doldurulur ya da kaplanır. Bu görüntüleme ögeleri gün ışığında da daha parlak bir beyaz renge sahiptir.
Rolex Yacht-Master II in Oyster, 44 mm, Oystersteel çelik M116680-0002 at Uğur Saat

AÇIK DENİZLERİN SAATİ Yacht-Master

Tüm modelleri görüntüle
BİZE ULAŞIN

Lütfen bize tercih ettiğiniz irtibat şeklini bildirin, biz de size en kısa zamanda cevap verelim.

ve/veya
Mesajınız
* Okudum ve kabul ediyorum Hüküm ve koşullar ve gizlilik politikası
Uğur Saat mağazasından Rolex'e dair pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.
İptal Et

*Zorunlu alanlar