Rolex Day-Date 36 Oyster, 36 mm, sarı altın ve pırlanta M128348RBR-0017

Modellerin bulunma durumu
REFERANS
128348RBR
MODEL KASASI
Oyster, 36 mm, sarı altın ve pırlanta
ÇERÇEVE
Pırlantalı
SU GEÇİRMEZLİK
100 metreye dek su geçirmezlik
MEKANİZMA
Perpetual, mekanik, otomatik kurma
KALİBRE
3255, Rolex Üretimi
GÜÇ REZERVİ
Yaklaşık 70 saat
BİLEZİK
President, yarım dairesel üç parçalı bağlantı
KADRAN
Pırlantalı beyaz sedef
SERTİFİKA
Üstün Kronometre (COSC + kasaya yerleştirildikten sonra Rolex sertifikası)
Rolex Day-Date 36 in Oyster, 36 mm, sarı altın ve pırlanta M128348RBR-0017 at Uğur Saat
Rolex Day-Date 36 in Oyster, 36 mm, sarı altın ve pırlanta M128348RBR-0017 at Uğur Saat

SEDEF KADRAN

Bu kadranda 18 kt altın yuvalı pırlantalar, saat 6 ve 9 konumunda baget kesim pırlantalar yer alır. Sedef, doğası gereği gizemlidir ve sürprizlerle doludur. Kaynağına bağlı olarak pembe, beyaz, siyah veya sarı olabilmektedir. Rengi, yoğunluğu ve yapısı, kabuğun hangi kısmından çıkarıldığına bağlı olarak değişiklik gösterir. Rolex’te sedef asla yapay olarak renklendirilmez. Bunun yerine özel bir bilgi birikimi ve beceri, sedefin doğal güzelliğinin vurgulanması ve orijinal tonlarının korunmasına adanır. Tüm sedef kadranlar benzersiz parçalar olduğundan, bir başkasının bileğinde aynı kadrana rastlamak asla mümkün olmayacaktır.
Rolex Day-Date 36 in Oyster, 36 mm, sarı altın ve pırlanta M128348RBR-0017 at Uğur Saat

PIRLANTALI ÇERÇEVE

Taş süsleme ustaları, her bir değerli taşın kusursuz bir biçimde yerleşeceği yuvayı elle şekillendirmek üzere değerli metali heykeltıraşlar gibi incelikle oyar. Taş, kuyumcunun sanatı ve el işçiliğiyle yerine yerleştirilir ve özenli bir şekilde diğer taşlarla hizalanarak altın veya platin yuvaya sıkıca sabitlenir. Taşların kendilerine özgü kalitelerinin yanı sıra birtakım farklı kriterler de Rolex taş işlemelerinin güzelliğine katkı sağlar: taşların yüksekliklerinin hassas hizası, yönleri ve konumları, işlemenin düzeni, gücü ve oranları ve metal işlemede yapılan detaylı son rötuşlar. Saati güzelleştirmek ve kullanıcısını büyüleyici kılmak için ışıltılı bir senfoni.
Rolex Day-Date 36 in Oyster, 36 mm, sarı altın ve pırlanta M128348RBR-0017 at Uğur Saat

18 KARAT SARI ALTIN

Kendi özel dökümhanesini işleten Rolex, en yüksek kalitede 18 kt altın alaşımları dökebilme konusunda rakipsizdir. Eklenen gümüş, bakır, platin veya paladyum oranlarına göre farklı 18 kt altın türleri elde edilir: sarı, pembe veya beyaz. Bunlar ancak en saf metallerle oluşturulur ve altının kaliteye gösterilen büyük özenle şekillendirilmesinden önce, marka bünyesinde bulunan son teknoloji ekipmanlara sahip laboratuvarlarda titizlikle incelenir. Rolex'in mükemmelliğe bağlılığı ilk adımdan itibaren başlar.
Rolex Day-Date 36 in Oyster, 36 mm, sarı altın ve pırlanta M128348RBR-0017 at Uğur Saat

MODELLERİN BULUNMA DURUMU

Tüm Rolex saatleri, en üst düzey kaliteyi garanti etmek amacıyla azami özen gösterilerek el emeği ile bir araya getirilir. Bu denli yüksek standartlar doğal olarak Rolex’in üretim kapasitesini sınırlamaktadır ve zaman zaman Rolex saatlerine olan talep, bu kapasiteyi aşmaktadır.
Bu sebeple bazı modeller sınırlı sayıda mevcut olabilir. Yeni Rolex saatler yalnızca, düzenli teslimat alan ve saatlerin satışını ve tahsisini bağımsız olarak düzenleyebilen Resmî Rolex Satış Noktaları’nda satılır.

Uğur Saat, dünya çapındaki Resmî Rolex Satış Noktaları ağının bir parçası olmaktan gurur duyar ve mevcut olan Rolex saatler hakkında sizi bilgilendirebilir.

Yeni Oyster Perpetual Day-Date 36, Akdeniz kıyılarının atmosferini hatırlatan, göz alıcı tonlarda dekoratif taşlardan yapılmış kadranlar sunar. Yeşil aventurin, akik ve turkuaz, sırasıyla 18 karat Everose, sarı ve beyaz altınla bir araya getirilmiştir. Rolex’in kadran yapımındaki uzmanlığının bir ifadesi olan yeni Day-Date 36 saatler, aynı zamanda markanın taş işleme sanatındaki kusursuz ustalığını da gözler önüne serer. Bu olağanüstü taşlar, prestijli saatin seçkinliğini ve zarafetini vurgulayarak değerli taşlar ve metallerle bir araya gelir.
Rolex Day-Date 36 in Oyster, 36 mm, sarı altın ve pırlanta M128348RBR-0017 at Uğur Saat

HER KADRAN BİR KEŞİF Day‑Date

Tüm modelleri görüntüle
BİZE ULAŞIN

Lütfen bize tercih ettiğiniz irtibat şeklini bildirin, biz de size en kısa zamanda cevap verelim.

ve/veya
Mesajınız
* Okudum ve kabul ediyorum Hüküm ve koşullar ve gizlilik politikası
Uğur Saat mağazasından Rolex'e dair pazarlama iletileri almayı kabul ediyorum.
İptal Et

*Zorunlu alanlar